SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                         9 maja 2021

1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy.

1. Przez cały maj codziennie, nabożeństwo majowe o godz.18.00 Msza św. i nabożeństwo majowe.

1. W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

1. Także w piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty.

1. Następna niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia.

1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się; Jarosław Zbigniew Gładysiewicz zam. w Sieniawie parafia Głębokie z Moniką Beatą Bardzik zam.wNowosielcach zap.II-09.05.’21

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

1. W tym tygodniu patronuje nam:

– w piątek 14 maja – św. Maciej, apostoł, wybrany przez apostołów do ich grona, zajął miejsce Judasza.