Intencje

Intencje Mszy Św. odprawiane w Nowosielcach                                                                                         24-30.10.2022r                                                                                                                                PONIEDZIAŁEK                                                                                                                                                17.00  + Bożena Biodrowicz od Wacława i Krystyny                                                                                  WTOREK                                                                                                                                                          17.00 Za Parafian                                                                                                                                            ŚRODA                                                                                                                                                      17.00 + Bożena Biodrowicz od Matec z Olchowiec                                                                                          CZWARTEK                                                                                                                                              17.00 +Aniela Rzepka                                                                                                                                        PIĄTEK                                                                                                                                                            17.00  +Jerzy Wolański i zm. z rodz.                                                                                                                  SOBOTA                                                                                                                                                   17.00 S. Wioletta                                                                                                                                     NIEDZIELA                                                                                                                                                  8.00 Bożena Biodrowicz  od kuzynki Grażyny                                                                                                10.30 +Józef Drozd 9 r.