XII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIAGU ROKU 20.06. 2021

1.W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2.Msza na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz.8.00 Prosimy aby dzieci skorzystały z Sakramentu Pokuty podziękowały PanuBogu za zakończony rok szkolny i wyprosiły sobie opiekę Bożą na wakacje.

3.W następną niedzielę w naszej Parafii Odpust. Będziemy oddawać cześć Matce Bożej Nieustającej pomocy, która jest patronką naszej wspólnoty. Suma odpustowa o godz.11.30. Mszy św. Przewodniczył będzie ks. Leszek Wałczyk Proboszcz z Prusieka. W czasie tego odpustu można uzyskać odpust- warunek trzeba być w stanie łaski uświęcającej. Skorzystajmy ze spowiedzi. Zapraszam wszystkich Parafian. Wypraszajmy u naszej Matki, która nas uczy pięknej postawy pomagania innym. Liturgia zakończy się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne aby przyszły w strojach komunijnych na Uroczystość Odpustową. Podczas procesji świecą Róże męskie.

4.Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.