XIII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIAGU ROKU – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI MATKI NIEUSTAJĄCEJ POMOCY 27.06. 2021
1. Dziękujemy Bogu za Maryję Matkę Nieustającej Pomocy która wstawia się za nami i wyprasza nam potrzebne łaski w naszym uświęceniu. Dziękuję ks. Leszkowi Wałczykowi proboszczowi z Prusieka za odprawienie Mszy św. i wygłoszone słowo o Matce Bożej. Podziękować chcę kapłanom na czele z ks. Dziekanem ,Siostrom zakonnym za przygotowanie naszej świątyni Panu Organiście, całej służbie liturgicznej. Wszystkim Gościom i Parafianom.

2. We wtorek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w tym dniu o 8.00 i 19.00 Składka z mszy na potrzeby Stolicy Apostolskiej

3. W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.

5. We czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.18.00

6. W piątek będę odwiedzał chorych z posługą sakramentalną od rana. Od 18.00 spowiedź Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

7. W sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.Następna niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych.

8. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji III Diecezjalną Sztafetę Różańcową, której patronuje i błogosławi abp Adam Szal. Wierni ze wszystkich parafii zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu. Nowosielce Gniewosz Sanok I 13 lipca 06:00

9. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego w naszej parafii do1 lipca.Odbiór z parafii 1 lipica godzina 9.00 Sprzęt proszę zgromadzić koło kapicy pogrzebowej.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.