Intencje

Intencje Mszy Św. odprawiane w Nowosielcach    24.04-01.05.2022r                                                                     PONIEDZIAŁEK                                                                                                                                                       7.00 + Zofia Sobolak i zm. z rodz.                                                                                                                                WTOREK                                                                                                                                                                    7.00 + Janina Burczyk od Grona Ped. SP Nowosielce                                                                                                ŚRODA                                                                                                                                                                 7.00 + Janina Watral od rodz.Fornal                                                                                                                 CZWARTEK                                                                                                                                                                18.00  + Janina Burczyk od Natalii Mateusza                                                                                                               PIĄTEK                                                                                                                                                                  8.00  Zakończenie Szkoły Rolniczej w Nowosielcach przez Młodzież maturalną                                                        18.00+Janina Watral od rodz. Przbylski                                                                                                                       SOBOTA                                                                                                                                                                     18.00 + Janina Burczyk od Olki Mateusza z rodz.

NIEDZIELA