DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM                         3 stycznia 2021

1. W pierwszą niedzielę nowego roku pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas. Jeszcze w klimacie Bożego Narodzenia dostrzegamy Jezusa, który przychodzi aby nas odkupić, by nadać sens naszym dniom, by ukazać perspektywę wieczności, do której jesteśmy zaproszeni. W każdej Eucharystii odkrywamy na nowo miłość Boga, który staje się dla każdego z nas „wiatykiem” czyli pokarmem na drogę. Uczmy się nieustannie dostrzegać tę perspektywę wieczności, w której już uczestniczymy od dnia naszych narodzin.

1. Jutro zapraszam na Mszę świętą rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Z gromadzimy się inaczej jak co roku nie w naszych domach tylko w kościele. Będziemy Boga prosić o Boże błogosławieństwo dla nas i naszych rodzin.

Poniedziałek Msza św. za rodz. Podolak do Pietrzkiewicz  o godz.17.00

Środa Msza św. za rodz. Tutak do Żółkiewicz  o godz. 8.00

Piątek Msza św. za rodz. Gagatko do Niemiec o godz. 17.00

Niedziela Msza św. za rodz. Dragan do rodz. Szuby godz.10.30

1. Także w piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

1. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy według porządku niedzielnego.

1. 10 stycznia, w niedziela Chrztu Pańskiego.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł Kazimierz Wanilista. Różaniec i koronka do Bożego Miłosierdzia w poniedziałek o godz.17.30 i we wtorek godz.12.00 O 13.00 Msza pogrzebowa. Polećmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …