Ogłoszenia parafialne

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                            13 lutego 2022

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.
  2. Jutro, w poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  3. W środę, 15 lutego, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00
  4. Składam podziękowanie Panom którzy pracowali w tym tygodniu tworząc magazyn który w czasie remontu kościoła będzie nam służył- Bóg zapłać. Chciałbym prosić parafian o ofiarę na remont kościoła. Jeśli ktoś będzie mógł złożyć ofiarę całoroczną i półroczną to będziemy wdzięczni. W tym tygodniu będą zbierane ofiary na remont kościoła  przez Radnych.
  5. Dar dla naszego Kościoła został złożony / ornat z wizerunkiem św. Jana Pawła II i obrus ołtarzowy /od seniora Józefa Hryńczak jako podziękowanie Panu Bogu i Matce Bożej za swe życie i pontyfikat papieża.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.

W tym tygodniu patronują nam:

– poniedziałek, 14 lutego – Święty Cyryl (826-869), mnich i Święty Metody (815/820-885) biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.