Intencje

Intencje Mszy Św. odprawiane w Nowosielcach                                                                                       03-09.10.2022 r.                                                                                                                            PONIEDZIAŁEK                                                                                                                                                17.00  + Bożena Biodrowicz od sąsiadów                                                                                                    WTOREK                                                                                                                                                        17.00 Za Parafian                                                                                                                                        ŚRODA                                                                                                                                                            17.00+ Bożena Biodrowicz od sąsiadów                                                                                                  CZWARTEK                                                                                                                                                      17.00 Za Parafian                                                                                                                                              PIĄTEK                                                                                                                                                              17.00 +Bożena Biodrowicz od sąsiadów                                                                                                          SOBOTA                                                                                                                                                          17.00+  Marian Frydryk                                                                                                                               NIEDZIELA                                                                                                                                                      8.00 + Bożena Biodrowicz od koleżanek Magdaleny z pracy                                                                        10.30 + Teresa Szydło  6 r. Kruczek Damian 3 r.