Intencje

Intencje Mszalne w Parafii Nowosielce 04-10.10.2021 r.

13.00 Msza pogrzebowa

17.00 1/ +Dariusz Smoleń od koleżanek Iwony Bąk z rodz.                                                                                        2/+ Za S. Amabilis od Świder Marii z rodz.

Wtorek

17.00  + Szymon Grzebien od uczestników pogrzebu                                                                                                 2/+ Za S. Amabilis od Róży Doroty Kot

Środa

17.00 1/+ Dariusz Smoleń od Marka Darka Łach z Radoszyc.                                                                                        2  Za S. Amabilis od  Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej

Czwartek

17.00 +1/ Za S. Amabilis od  Stowarzyszenia Gniewoszanki                                                                                            2/+Teresa Szydło w 5 r.i Kruczek Damian 2r.

Piątek

17.00 1/+ Marian Frydryk 5r.                                                                                                                                          2/+Dariusz Smoleń od Krzysztofa Oberc z rodz.

Sobota

17.00 1/+Dariusz Smoleń od kolegów Andrzeja Wacława                                                                                               2/+ Za S. Amabilis od  Chóru.

8.00 +Jan Chrząszcz

10.00  +Genowefa Franciszek Bętkowski

11.30  Za S. Amabilis od  Chóru.