UROCZYSTOŚĆ BOŻEJ RODZICIELKI 01.01.2023

1.Dzisiaj w pierwszy Dzień  Nowego Roku Pańskiego 2023 w sposób szczególny modlimy się o pokuj na świecie a szczególnie na Ukrainie. Po Mszy św. o godz,10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny.

2.W sobotę rano zmarł emerytowany Ojciec św. Benedykt XVI Ostatnimi słowami Jego były słowa Jezu kocham Ciebie. Pogrzeb odbędzie się 5 stycznia w godzinach przedpołudniowych.

3.Wtym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św.

4.W piątek przeżywamy Objawienie Pańskie. Msze św. jak w niedzielę. Poświęcenie kredy i kadzidła, Nie obowiązuje w tym dniu post.

5.W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.

6.Msze święte za rodziny z racji kolędy będą odprawiane po południu o 17.00

7.Rozpoczeliśmy Nowy Rok. Niech ten czas który Bóg nam daje będzie błogosławiony. Niech Maryja prowadzi nas drogami uświęcenia, wlewa w nasze dusze pokój i wesele .Błogosławione Nowego Roku 2023