Ogłoszenia parafialne

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 4 września 2022

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.

 

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca.. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja na Mszy Świętej o godz. Zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. W środę, 7 września, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .

 

  1. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Msze Święte tego dnia o godz. 8.00 i 18.00 Błogosławieństwo ziarna siewnego podczas Mszy Świętej.

 

  1. Zapraszamy rodziców klasy VIII w następną niedzielę po sumie na spotkanie. Składam podziękowanie Panom którzy pracowali przy odwodnieniu wnętrza kościoła, staropolskim –Bóg zapłać.

 

  1. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej. 50 lecie będzie obchodzić Zespół Ziemia Sanocka w następną niedzielę będziemy dziękować za otrzymywane dary i prosić Boga o potrzebne łaski i o miłosierdzie Boże dla zmarłych już członków.