Ogłoszenia duszpasterskie 03.12.2023 r.

1.Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski, przeżywamy pod hasłem ‘’Uczestniczę we wspólnocie Kościoła.’’                                                                                                                                                                        2. W dni powszednie Adwentu będą sprawowane roraty o godz. 17.00                                                                        3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.                                                                                              4.W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.                                                                                                                                                                         5. Dziś składka na WSD  w Przemyślu. Za tydzień składka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.